قوانین و مقررات سایت اشتراک ویژه یوتا وردپرس

ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و همراهان عزیز، در این صفحه شما میتوانید قوانین و مقررات این سایت را مشاهده کنید. خرید تکی و یا اشتراکی از این سایت به منزله قبول تمامی قوانین سایت است. لطفا قبل از خرید از سایت این قوانین را مطالعه فرمایید.

در اینجا خریدار/کاربر کسی است که از خرید میکند و یوتا وردپرس هم فروشنده است.

1.اغلب محصولات از مارکت معتبر انوتو تهیه میشوند و یوتا وردپرس هیچ محصول نال شده ای را در سایت قرار نمیدهد. از سایت های دیگر مانند یواست، گرویتی فرمز و … هم محصول قرار خواهند گرفت.

2. هنگام ثبت نام در سایت از یک ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت هرگونه مشکلی بتوانیم با شما در ارتباط باشیم.

3. قالب های وردپرس شامل بسته نصبی آسان نیستند و فقط فایل قالب است. خریدار میتواند محتوای قالب را درون ریزی کند و از آنها استفاده کند. برای دسترسی به بسته نصبی آسان باید محصول را از سایت اصلی یوتا وردپرس به صورت تکی خریداری کنید.

4. بازگشت وجه امکان پذیر نیست. لطفا در هنگام خرید دقت کافی را داشته باشید.

5. در صورت به وجود آمدن شرایط فورس ماژول مانند سیل، زلزله، فوران آتش فشان و موارد طبیعی دیگر در محل قرارگیری سرور تیم یوتا وردپرس، امکان ارائه خدمات به کاربران مختل خواهد شد. لطفا تمامی فایل های خریداری شده را دانلود کرده و روی سیستم خود داشته باشید.

6. توضیحات محصول به صورت کامل از فروشنده اصلی ترجمه شده است و یوتا وردپرس هیچ مسئولیتی در قبال صحیح تا نادرست بودن آن ندارد.

7. پلن های اشتراک ویژه شامل پشتیبانی نمیشوند. لطفا این را در نظر داشته باشید که پشتیبانی فقط برای خریدهای تکی از سایت اصلی یوتا وردپرس است و برای اشتراک ویژه هیچ نوع پشتیبانی وجود ندارد.

8. به جز تعداد معدودی از قالب ها و افزونه های وردپرسی بقیه محصولات سایت به زبان انگلیسی است و یوتا وردپرس هیچ ترجمه ای روی آنها انجام نداده است. لطفا این نکته را در نظر داشته باشید که شما به صورت مستقیم نسخه اصلی را خریداری میکنید و ما هیچ تغییری در آنها نخواهیم داد.

9. اگر محصولی لایسنس داشته باشد خود خریدار باید اقدام به خرید لایسنس را از سایت اصلی نماید و تیم یوتا وردپرس هیچ گونه لایسنسی را در اختیار خریداران قرار نمیدهد.

10. یوتا وردپرس در قبال صحت کارکرد محصولات هیچ مسئولیتی ندارد و فقط آنها را از مارکت های معتبر خارجی تهیه و در اختیار خریداران قرار میدهد.

11. کلیه محصولات سایت بدون کسب اجازه از طراح اصلی به فروش میرسند و مبلغی که دریافت میشود بابت هزینه خرید هاست و آپلود سایت و همچنین خرید دلاری از سایت اصلی است.

12. یوتا وردپرس براساس سیاست کاری خود میتواند برخی از محصولات را حذف کند.

13. بعد از اتمام اشتراک، کاربر هیچ گونه دسترسی به محصولات نخواهد داشت و یوتا وردپرس هیچ گونه خدماتی را به کاربر ارائه نمیدهد.

14. مسئولیت امنیت، سئو، طراحی و پیشتیبانی سایت کاربر فقط و فقط برعهده خودش است و یوتا وردپرس هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

15. شما میتوانید از ویدئوهای رایگان به صورت کامل استفاده کنید اما ویدئوهایی که برای برخی از محصولات تهیه میشوند و فقط همراه با محصول ارائه میشوند در پلن های ویژه ارائه نمیشوند.

16. حق ویرایش این توافق نامه همواره برای یوتا وردپرس محفوظ است و هر زمان که لازم باشد قوانین را تغییر می دهد. کاربران موظف هستند همواره این صفحه را بررسی کنند تا از قوانین جدید مطلع شوند.

فهرست