افزونه پشتیبانی و چت تلگرام | پشتیبانی کاربران با تلگرام

سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز سایت یوتا وردپرس، امروز با معرفی و ارائه یک افزونه بسیار کاربردی به نام افزونه پشتیبانی و چت تلگرام در خدمت شما هستیم. همان‌طور که میدانید ارتباط آسان کاربران با شما می‌تواند باعث افزایش فروش شما شود و یکی از بهترین راه‌ها جهت ارتباط با کاربران استفاده از تلگرام است. استفاده از تلگرام سریع‌ترین راه برای پاسخگویی شما به کاربران خواهد بود و شما در یکی از پرکاربردترین پیام‌رسان‌ها به‌صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آنلاین در دسترس خواهید بود. افزونه چت تلگرام را در وب‌سایت خود فعال کنید و با کاربران خود به‌راحتی و فقط با یک کلیک در ارتباط باشید. با استفاده از افزونه پشتیبانی تلگرام در هر زمان و در هر مکانی برای افراد قابل‌دسترس خواهید بود. همچنین میتوانید مستقیم کاربر را به کانال، بات و یا گروه خود ارجاع دهید.

خرید اشتراک ویژه

با تهیه اشتراک ویژه به همه محصولات دسترسی خواهید داشت.

ویژگی‌های افزونه پشتیبانی تلگرامسریع‌ترین راه دسترسی بازدیدکنندگان شما

از طریق افزونه چت تلگرام شما یک راه ارتباطی راحت را تنظیم خواهید کرد که به شما کمک می‌کند تا سریع و بی‌دردسر با مخاطبان خود به گفتگو بپردازید. آن‌ها فرصتی خواهند داشت تا همیشه و با استفاده از یک پیام‌رسان آشنا و راحت با شما چت کنند و شما هم می‌توانید در هر جا و هر مکانی پاسخگوی کاربران باشید.

کاربران را به چت کردن ترغیب کنید و آن‌ها را به خریدار تبدیل کنید

هر خدمت و محصولی را ارائه دهید، فرصتی برای ارائه اطلاعات بیشتر از طریق ارتباط هدفمند در صفحه شما وجود دارد. می‌توانید کاربران را درگیر مکالمه کنید و آن‌ها را ترغیب کنید تا از سایت شما خرید انجام دهند. افزونه پشتیبانی تلگرام شامل محرک‌های چت است که بر اساس زمان سپری‌شده در وب‌سایت یا صفحه، یک پنجره چت برای کاربر را باز می‌کند، همچنین اگر دارد. می‌توانید افزونه پشتیبانی و چت تلگرام را به سه نوع چپ، راست و یا مرکز تراز بندی کنید و یا آن را ثابت، شناور و یا ثابت بازشده در صفحه خود قرار دهید. همچنین برای کارایی بیشتر افزونه، می‌توانید گزینه چپ تلگرام را به دسته خاصی از بازدیدکنندگان نمایش دهید.

طراحی انعطاف‌پذیر

می‌توانید رنگ‌بندی‌های مختلفی را برای چت خود ایجاد کنید. می‌توانید چینش قرارگیری را تنظیم کنید. می‌توانید از تصویر سفارشی خودتان استفاده کنید و همچنین می‌توانید متن دلخواه خودتان را بنویسید.

ساخت تعداد ابزارک نامحدود و پشتیبانی نامحدود

شما میتوانید برای هر صفحه به صورت جداگانه یک دکمه تماس تلگرام ایجاد کنید و هر کدام از این دکمه ها را به یک کاربر یا کانال جداگانه ارجاع دهید. در کل شما میتوانید هر تعداد پشتیبان در سایت خود داشته باشید. مثلا میتوانید برای صفحات محصولات الکترونیکی یک پشتیبان، صفحات محصولات پوشاک یک پشتیبان، صفحات وبلاگ یک پشتیبان و … .

خرید اشتراک ویژه

با تهیه اشتراک ویژه به همه محصولات دسترسی خواهید داشت.

39,000 تومان – خرید

اعتماد به مانوشتهٔ پیشین
افزونه نمایش پاپاپ هنگام خروج از سایت| پاپاپ خروج
نوشتهٔ بعدی
قالب زفایر | قالب شرکتی زفایر | بهترین قالب شرکتی | قالب zephyr

محصولات دیگر سایت

افزونه super forms – ساخت فرم با کشیدن و رها کردن

قالب شرکتی و استارتاپ واستارت | قالب واستارت | قالب vastart

قالب فروشگاهی اسکونتو برای مجنتو – Sconto

قالب نلس 1.2.4 | قالب فروشگاهی نلس | قالب nels

فهرست